Liderlik Gelişimi Projesi

Merkezi İstanbul’da olan müşterimiz, güçlü tecrübesi ve bilgi birikimi ile bankalara, bireysel emeklilik ve sigorta firmalarına, finansal kiralama şirketlerine, operatörlere, hava yolları firmalarına ve sektörlerinde önde gelen diğer firmalara kendi markası olan ve distribütörlüğünü yaptığı yazılım çözümlerini ve entegrasyon hizmetlerini sunmaktadır. Yazılım ve hizmet gelirleri bazında Doğu Avrupa’nın en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Şirket, finans ve bankacılık, kamu ve endüstri de dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlere yönelik çözümler üzerine uzmanlaşmıştır. 13 ülkede 1500’den fazla çalışana sahiptir.

Orta ve üst düzey yöneticilerine yönelik gelişim projesi kapsamında yolları PDR International ile kesişen müşterimiz eğitim öncesi ölçümleme, her biri 2 günden oluşan toplam 3 aylık bir sürede bilgi beceri yoğun bir eğitim planı ardından tekrar ölçümleme ile katılımcıların geçirdiği aşamayı anbean takip etmiştir.

Proje Bilgisi:

  • İnsan Kaynakları departmanının belirlediği ölçütlerde yöneticiler 360 derece ölçümlemeye tabii tutulmuşlardır. Yönetim Gelişim Anketi dediğimiz 20 farklı başlıkta yönetim becerilerini ölçen anketimiz sonucunda her bir katılımcı için 36 sayfalık bir rapor çıkmıştır.
  • Bu raporlar eşliğinde ICF onaylı koç olan Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanımız Etkin İnsan Yönetimi eğitiminin içeriği çıkan raporlara göre yeniden planlayarak öne çıkaracağı başlıkları belirledi.
  • İnsan Kaynakları ile paylaşılan içeriğin onayının ardından eğitimlere başlandı.
  • Eğitim sonrasında tekrarlanan ölçümleme ile eğitim ile beraber gelinen nokta tespit edildi ve müşterimize raporlandı.

Liderlik Gelişimi kapsamındaki eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=leadership-development linkini tıklayın.