Koçluk Becerilerini Geliştirme Eğitim Projesi

Müşterimiz bir 1990’lı yıllarda bir GSM Operatörünün satış noktası olarak kuruldu. 2001 yılında dünyaca ünlü bir cep telefonu markasının distribütörlük yetkisini aldı.2003’te başka bir firmanın daha distribütörlüğü ile dünyanın en başarılı distribütörü ödülünü aldı. 2013’te tüm distribütörlük anlaşmalarını feshederek tek bir markaya odaklandı. Bu sayede büyüye, ARGE hizmetleri sunan, üretim üssü ile 32 ülkeye ihracat yapan bir firma haline geldi. Bu büyüme yolculuğunda kurumunda çalışanlara en kaliteli hizmeti ve kendini gerçekleştirmeyi fırsat olarak sunan müşterimizin yolları PDR International ile kesişti.

Yöneticilerinin ICF onaylı koçlar tarafından yetiştirilmesini önemseyen müşterimiz yöneticilerine bu beceriyi kazandırırken iş hayatının içinde yaşanan farklı durumlarda koçluk zihin yapısını ne şekilde kullanabileceklerini içselleştirip, ekiplerinin potansiyellerini gerçek performansa döndürmek için sürdürülebilir bir bakış açısı kazanmalarını hedeflemiştir.

Proje bilgisi:

  • Orta ve üst düzey yöneticiler için İnsan Kaynakları ekibi ile ön testler aracılığı ile bir eğitim ihtiyaç analizi yapıldı. Analizin sonuçları Eğitim danışmanı ile paylaşıldı.
  • İçeriğin ihtiyaca göre yeniden şekillenmesinin ardından demo sunum, oyun ve uygulamalar İK ekibi ile paylaşıldı ve onay alındı.
  • Eğitim kapsamlı ve etkileşimli bilgi paylaşımı, vaka çalışmaları, bire bir koçluk uygulamaları ile tamamlandı.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.

Liderlik Gelişimi kapsamındaki eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=leadership-development linkini tıklayınız.