İç Eğitmen Yetiştirme Projesi 

2015 yılında kurulan müşterimiz mimarlık, renovasyon ve tasarım, inşaat ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmet vermeyi amaçlayan 12 Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur.

Tarihe tanıklık eden binaları restore etmeyi ve yeniden tasarlamayı şirket misyonu olarak belirlemişlerdir. Çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve genişleyen ekibi için iç eğitimci yetiştirmek için yolları PDR International ile kesişen müşterimiz ile uzun soluklu bir iç eğitimci yetiştirme projesine imza attık.

Böylece eğitmen potansiyeli olan kişilerin bu potansiyellerini performansa dönüştürmeyi hedefledik.  

Proje Bilgisi:

  • İç eğitmen olarak belirlenen farklı departmanlardan yöneticiler ve kendi alanlarında uzmanlığa sahip olan çalışanlar katılımcı profili olarak firma tarafından seçildi.
  • Yöneticilerin ve kendi alanında uzmanlığı olan çalışanları eğitim verecekleri alanlarda beklentileri İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından alındı.
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerle görüşme yapılarak ihtiyaç analiz çalışması yapıldı.
  • Eğitimde yapılan sunumlardan 2 tanesi kendi sunumları üzerinden değerlendirildi böylece temel aktarım noktaları belirlendi.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerin ilk eğitimleri danışmanlarımız tarafından izlenerek geri bildirimler birebir kendileriyle paylaşıldı.

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitim başlıkları ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development linkini tıklayabilirsiniz.