Performans Gelişimi Projesi

Müşterimiz 1958 yılında faaliyete geçmiş, hızlı ve güçlü bir biçimde büyüyerek tüm şirketlerinin kurumsal bir çatı altında toplanması amacıyla, 1995 yılında holdingleşmiştir. Servis sektöründeki şirketleri, 11.000'i aşkın çalışanı ile 2 kıtada 5 ülkede başarılı hizmetlerini sürdürmektedir. Büyümenin, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışından hiç bir zaman ödün vermeden sağlanacağının bilincinde olan müşterimiz, başarının sürekliliğinin de çalışanlarının her konuda desteklenip, eğitimlerle kişisel gelişimlerinin yükseltilmesiyle gerçekleştirileceğine inanmaktadır.

Bu inançla yolları PDR International ile kesişmiş ve çalışanlarının sunum performanslarını geliştirmek amacıyla uzun süreli bir eğitim projesine imza atmışlardır.

Proje bilgisi:

  • Her departman için İnsan kaynakları işbirliğiyle birlikte planlanan ihtiyaç haritası üzerinden eğitim içerikleri oluşturuldu.
  • Tamamen uygulama ağırlıklı Sunuş tekniği eğitimimizde 2 eğitim danışmanı görev aldı. Eğitim boyunca her bir katılımcı iki gün boyunca toplam 5 ila 6 sunum yaptı. Bu sunumların tamamı kaydedildi ve iki tanesi üzerinden ikinci eğitim danışmanı tarafından birebir koçluk verildi.
  • Kayıtlar katılımcılarla paylaşıldı, böylece istedikleri an sunumlarını izleme ve kendilerini geliştirme fırsatı yakalamış oldular.

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development

linkini tıklayınız.