PDR INTERNATIONAL 2018 PROJE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

2018 yılı içerisinde dördüncüsünü düzenlediğimiz Proje Ödülleri Töreni 08 Mayıs tarihinde Maslak @Meeting Toplantı Salonlarında sektörün önde gelen kurumlarının insan kaynakları ve eğitim yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Aday olan firmaların proje sunumları PDR Group yönetim kurulu, eğitim danışmanları ve bağımsız İnsan Kaynakları Yöneticilerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilerek ‘Liderlik Gelişimi’, ‘Markalaşmış Kurum Kültürü’, ‘Hizmet Gelişimi’, ‘Performans Gelişimi’, ‘Yaşayarak Öğrenme Kültürü’ Kilit Alanı ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam altı alanda ödül verildi.

Aday projeler kapsamları, PDR International’ın 5A prensibi olan Assesment (Ölçümleme), Analysis (Analiz Etme), Application (Uygulama), Awareness (Farkındalık) ve Adoption (Benimsetme) süreçlerinde değerlendirilerek ölçümlendi ve finalistler belirlendi.

Saat 10.30’da karşılama ile başlayan törenin açılışına Dünya Dans Olimpiyatları Birincisi Melisa Sahra Katılmış ve Cem Demir’in muhteşem dans gösterisi damgasını vurdu. PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı ve Sertifikalı Mindfulness Nefes, Yaşam ve İlişkiler Koçu Burcu Özer Katmer’in gerçekleştirdiği Nefes Çalışması ile davetliler nefes alma farkındalığını artırmak için uygulama yapma fırsatı buldu. Ardından PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı ve Kahkaha Yogası Lideri İpek Ateşalp’in önderliğinde yapılan Kahkaha Yogası Uygulaması ile davetliler keyifli anlar yaşadı. 

Tören, ödüllerin sahiplerini bulmasının ardından gerçekleşen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

PDR International 2018 Proje Ödülleri Sahipleri:

Liderlik Gelişimi BİLKENT HOLDİNG

Markalaşmış Kurum Kültürü HD HOLDİNG

Hizmet Kültürü Gelişimi FORD OTOSAN

Yaşayarak Öğrenme Kültürü TARSİM

Performans Gelişimi PUMA

Jüri Özel Ödülü DAP HOLDİNG

Aday firmalarımıza ve misafirlerimize ilgileri için çok teşekkür ederiz.

Gelecek yıl yeniden birlikte olmak dileğiyle,