Performans Gelişimi Projesi

1955 yılından bu yana dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunan müşterimiz İç eğitimci kadrosunu yetiştirmek üzere çalışanlarını PDR International’ın Türkiye’de bir marka haline gelmiş uzman danışmanlarına teslim etti. 

Projenin amacı, bölgelerde eğitim verecek iç eğitmenlerin yetiştirilmek ve eğitmen potansiyeli olan kişilerin bu potansiyellerini performansa dönüştürmektir.

Proje Bilgisi:

  • Katılımcı profili firma tarafından iç eğitmen olarak belirlenen farklı departmanlardan yöneticiler ve kendi alanlarında uzmanlığa sahip olan çalışanlar.
  • Yöneticilerin ve kendi alanında uzmanlığı olan çalışanları eğitim verecekleri alanlarda beklentileri İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından alındı.
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerle görüşme yapılarak ihtiyaç analiz çalışması yapıldı.
  • Eğitimde yapılan sunumlardan 2 tanesi kendi sunumları üzerinden değerlendirildi böylece temel aktarım noktaları belirlendi.
  • Eğitim sonunda raporlar hazırlanarak kişilerin gelişmiş ve gelişime açık noktaları firmaya raporlandı.
  • Eğitmen adaylarından seçilenlerin ilk eğitimleri danışmanlarımız tarafından izlenerek geri bildirimler birebir kendileriyle paylaşıldı.

 

Performans Gelişimi kapsamındaki eğitim başlıkları ile ilgili bilgi almak için http://www.pdrinternational.com.tr/pages?name=performance-development linkini tıklayabilirsiniz.