On-Line Platformlarda Sunum Performansınızla Parlayın

On-Line ortamda sunum yaparken içerik kadar mimiklerimiz, ses tonumuz, akıcı konuşmamız ile yarattığınız etki ve dinleyicilerle kuracağımız iletişim de çok önemlidir. 
Sizi ekran başında dinleyenlerin ilgisini çekmeyi ve onlar üzerinde etki bırakmayı nasıl başaracaksınız?
Uzun yıllar kurumsal iş hayatında satış ve pazarlama süreçlerinde görev alan ve yaratıcı drama lideri olan Deniz Karadeniz, on-line platformlarda nasıl sunum yapmamız gerektiğini, dinleyici odaklı yaklaşımdan, ses tonunun kullanımı ve fonetik kurallarına kadar dikkat çeken pek çok ipucunu paylaşacak. Keyifle takip edilebilen etkili sunumların altın kurallarını farklı uygulamalar ve tekniklerle interaktif bir şekilde aktaracak.
 
19 Kasım Perşembe günü, saat 14:00’da, ZOOM üzerinden gerçekleştireceğimiz webinarımıza kaydınızı yaptırmak için ytaslicukur@pdrinternational.com.tr adresine e- mail gönderebilirsiniz. Webinarımız ücretsiz olup, herkese açıktır. “On-Line Platformlarda Sunum Performansınızla Parlayın” webinarımıza hepinizi bekliyoruz. 
 
PDR International tarafından düzenlenen webinarlarımıza https://lnkd.in/gNwpQnVlinkinden veya sosyal medya hesaplarımızdan üye olarak takip edebilirsiniz.
 
Sevgi ve saygılarımızla,

      Webinar Takvimimiz ana sayfasına geri dönmek için tıklayın.